O nás

Rodinná firma P.M.H. Design s.r.o. bola založená v decembri 1991 v Českom Krumlove, kde aj naďalej má svoje sídlo.

V roku 1994 sme zahájili výrobu sanitárnych priečok. Systém sanitárnych priečok ELMAPLAN je neustále vyvíjaný a jeho jednotlivé typové rady nájdu uplatnenie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Viac informácií o výrobkoch ELMAPLAN nájdete tu: www.sanitarni-steny.cz

V roku 1999 sa k výrobe sanitárnych priečok pripojila výroba kúpeľňových radiátorov. Od tej doby sme zdokonalili našu výrobu a výrazne rozšírili sortiment našich radiátorov. Našou silnou stránkou je predovšetkým kvalita, dizajn a Česká výroba. V súčasnej dobe okrem Českej republiky vyvážame aj do niekoľkých krajín Európskej únie a Kanady.

V roku 2010 sme pripojili drevovýrobu. Konkrétne sa zaoberáme výrobou agátových a dubových terás.

 

P.M.H. & Životné Prostredie

Naša spoločnosť kladie dôraz na ohľaduplnosť voči životnému prostrediu. A preto sa snažíme robiť malé, hoci efektívne kroky, vedúce k väčšej šetrnosti. V roku 2020 sme zmenili obaly našich kúpeľňových radiátorov na čisto kartónové, tak aby neobsahovali žiadne plasty. Tým sme znížili plastový odpad v obaloch o 2 tony ročne. Takisto ušetríme 210 km plastovej lepiacej pásky za rok.

Ďalším krokom bolo obstaranie elektro auta, ktoré je využívané na krátke pracovnej cesty po Českom Krumlove a jeho okolia. Do budúcnosti plánujeme inštaláciu solárnych panelov na strechy našich firemných budov na zníženie uhlíkovej stopy.


 


História a tradícia

1991

Založenie firmy P.M.H. Design s.r.o

1994

Zahájenie výroby a predaja sanitárnych priečok ELMAPLAN

1999

Zahájenie výroby kúpeľňových radiátorov

2010

Rozšírenie spoločnosti o drevovýrobu.

2020

Prešli sme na "bez plastovej" balenie našich kúpeľňových radiátorov.

2020

Začali sme jazdiť elektro autom.

2021

30 rokov výročie firmy P.M.H. Design s.r.o.